ANASAYFA

ANASAYFA

Ses sistemi kiralama sitesi

ANASAYFA ; İstanbul Güclü Ses Sistemi Kiralama 

 

Ses sistemi kiralama ile evlerinizde karaoke partileri düzenleyebilir çok keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sizlere getirip kurulumunu yapacağımız 2 adet hoparlör 1 adet mikser ve mikrofonlar ile evinizdeki lcd sayesinde karaoke partileri yapmak o kadar kolay. Tek yapmanız gereken bizleri arayıp bu talepte bulunmak.

İstanbul Ses sistemi sizlere  şıklığı, kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor. Fiyatlar Ses Sistemi için Servis ücreti 300 ile 250 Arası  Nakliyat için fark  arasında değişmektedir. Siz de en uygun fiyatlarla bizlerle çalışmak istiyorsanız  arkadaşlarımız ile ister telefonla isterseniz canlı destekten iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Ses sistemi kiralama hızlı bir hizmet anlayışı sunuyor.

Işık sistemi kiralama hizmeti alırken mekanı ve pisti ayrı düşünün.Pist ve düğün alanı ışıklandırmasında robot ışıklar kullanılıyor. Robot ışıklar içinde bulunan renk ve gobolar ile istediğiniz atmosferi yaratmada profesyonel çözümler üretiyor. Düğün ve davet organizasyonlarında, pist için kiralanan ışık sistemleri, Truss denilen aliminyum karışımlı düzenekler ile yükseltilip daha iyi ışık yayılması ve görsel etkileşim sağlanıyor.

Bizleri günün her saati arayabilir detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz ses sistemlerimizle kendi müziklerinizi kendiniz de çalabilirsiniz. Aklınızdaki Asker Eğlencesi organizasyonu için “iletişim” sayfasından bize hemen ulaşın.