Işıklı Sistemler Kiralama

Işıklı Sistemler Kiralama

Işık sistemi kiralama, Bir organizasyonun olmazsa olmazıdır o organizasyonun ışığı.

Işıklı Sistemler Kiralama ; Rekorfm Organizasyo nun sizlere sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesiyle sizin memnuniyetinizi fazlasıyla kaşrılacaktır. Günümüzün son Teknolojisi Işık sistemleri bugün bakdığımızda bize sınırsız bir görsel şölen sunuyor. Evet hayal gücünüzü zorlayacak bir çok efekti ve görsel hesaplamaları bir kaç adımda otomasyonla yapabiliyoruz. Konser alanı ışık kiralama da sınırısz bir renk, sınırsız bir gobo seçenekleriyle sizleri ışık sisteminin kiralanması anlamın da mutlu ediyoruz.

Işık sistemin’de Gobo seçeneklerin’de Konser, Düğün, Lasman gecesi gibi organizasyonlarda gerekirse Firma logonuzu,

Işıklı Sistemler Kiralama
Işıklı Sistemler Kiralama

düğün isimlerinizi, ürünlerinizi CNC de cizdirip Organizasyon alanın’da duvar, pist, gibi bir çok yere yansıtma yapa biliriz. Işık sistemleri, bize okadar çok geniş bir yelpaze sunuyor ki ışık kiralama veya ışık sistemi kiralama bir bina cephesini boyama  Wallwasher technolgy, imkanı veriyor.

Havuz , Deniz kıyısı, Beach clup, Alandaki ağaç dipleri gibi bir çok iş koluna uygulama yapıla bilmektedir.

Işık sistemini kiralama yerine dilerseniz uzun vadeli iş Projeleriniz de Satın alma yoluna gidile bilir. Bunun için lütfen Teknik personelimizle iletişime geçip projenizin detaylarını gerek telde gerekirse keşif isteyerek görüşünüz.

Işık sistemleri kiralayarak, düğün organizasyon mekanınızda değişik atmosferler yaratabilirsiniz. Düğünden sonra geriye kalan fotoğraf ve video kayıtlardır.İyi dizayn edilmiş bir ışık sistemi ile gelin ve damadın ilk dansından başlayarak gerek pist de, gerekse organizasyon mekanın her alanında farklı atmosferler oluşturabilirsiniz. Üstelik düğün mekanında, kaybetmek (saklamak) istediğiniz noktaları ışık oyunlarıyla kamufle edebilirsiniz.

Işık sistemi kiralama hizmeti alırken mekanı ve pisti ayrı düşünün.Pist ve düğün alanı ışıklandırmasında robot ışıklar kullanılıyor. Robot ışıklar içinde bulunan renk ve gobolar ile istediğiniz atmosferi yaratmada profesyonel çözümler üretiyor. Düğün ve davet organizasyonlarında, pist için kiralanan ışık sistemleri, Truss denilen aliminyum karışımlı düzenekler ile yükseltilip daha iyi ışık yayılması ve görsel etkileşim sağlanıyor.

İnanıyoruz ki biz de size göre iyi bir teklif vardır.Yüksek kapasiteli ışıklarla sahne ve mekanlarınızı profesyonel sistemlerle aydınlatıyor,etkinliğinize ışık show çözümleri sunuyoruz…