kamera fotoğraf çekimleri kiralama

kamera fotoğraf çekimleri kiralama: İstanbul ana dolu yakasında kamera fotoğraf çekimleri kiralama hizmetleri veren kaliteli platformdur. Değerli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ailelere en kaliteli kamera fotoğraf  çekimlerikiralık ses sistemleri yapılır ve kiralama hizmeti vererek bu hizmeti alan değerli müşterilerimizin öncelikle bizden yana memnun kalışı firmamız adına bir mutluluktur.

İstanbul bölgelerine kamera fotoğraf çekimleri kiralama

kamera fotoğraf çekimleri kiralama
kamera fotoğraf çekilir ve kiralama

Rekorfm ses sistemi kamera fotoğraf çekimleri kiralama hizmetlerinden aklınıza takılan sorular için üsteki iletişim telefonundan arayarak telefona bakan yetkili arkadaşımızdan geniş bilgiler alabilirsiniz. Konser ve sahne organizasyonlarınız için kiralık enstrüman ve ses sistemi temin edilir.

Özel günleriniz (Düğün, Kına, Parti, Kokteyl, Toplantı) sahne performanslarınız, okul şenlikleri, festivaller ve klip çekimleri için sahne ekipmanı, davul/bateri, piyano, gitar, müzik aletleri ve ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.

Kurulumu ve nakliyesi Garaj Stüdyo ekibi tarafından yapılarak performans sırasında oluşacak problemlere anında müdahale edilerek çözüm üretilmektedir.

Geniş hizmet seçeneklerimizi siz değerli müşterilerimize şöyle sıralayabiliriz.ister dini düğünlerinizde kına gecesi organizasyonu sünnet düğünü nişan merasimi hizmetleri ile özel ekiplerimizle sizler için kendi mekanınızda özel çekimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Rekorfm ekip organizasyon hayatınızda yaşayacağınız bu özel gününüzü sizler için unutulmayacak hale getirmekteyiz.Sünnetlerde çocuğuzun hayatında yaşayacağı bu önemli anı ekip arkadaşlarıızla uygun fiyatı ön plana koyarak farklı fikir ve dizaynları bir arada sunmaktayız.

KAMERA MODELİ

Blackmagic URSA üst düzey sinema filmleri, reklamlar, televizyon dizileri, belgeseller, elektronik haber toplama, müzik videoları ve diğer yapımlarda kullanılmak üzere tasarlandı. Profesyonel ses girişleri ve kullanıcı kolaylığı sağlayan 2 adet 5 imçlik dokunmatik ve 1 adet 10 inçlik dokunmatik olmayan ekrana sahip. Ursa kamera şuan 80 frame çekebiliyor. Video kalitesi oldukça başarılı. Film ve video modları ile çekim yapabiliyor.

Ultra HD kalitesi

URSA 4K sensör, küresel obtüratör ve 12 duraklı dinamik aralığı ile gerçek bir profesyonel kamera. Geniş dinamik aralığı koyu gölgeler ve parlak ışıklardaki ayrıntıları koruyor ve böylece post prodüksiyonda daha geniş bir parlaklık seviyeleri aralığıyla çalışılabiliyor. Çok geniş Super 35 boyut yaratıcı bir alan derinliğiyle çekim, Ultra HD 12 bit kayıpsız Cinema DNG RAW üstün kalite sağlıyor. Minimum bellek gereksinimleriyle kolay post prodüksiyon iş akışı için Apple ProRes’te Ultra HD veya HD de çekilebiliyor.