Rekorfm Ses Sistemi Kiralama

Rekorfm Ses Sistemi Kiralama

Rekorfm Ses Sistemi Kiralama ; İstanbul Ses sistemi kiralama ” Ses sistemi kiralama servisi ”  sizin için kaliteli bir işçilik hizmeti  sunuyor. İstanbul’un her ilçesinden ve mahallesinden bizlere ulaşabilirsiniz.. Sizde Ses sistemi cihazlarınızın güçlü güvenilir bir firma ile muhatap olup Ses sistemi kiralama servisi sorunu hemen

Ses sistemi kiralama servisi

Rekorfm Ses Sistemi Kiralama

giderebilirsiniz. Servis elemanlarımız ortalama 1 saat içerisinde evinize yada işletmeniz deki mekana ikamet ederek sizlere uygun fiyat güvencesi ile Rekorfm Ses sistemi kurulumunu yapmaktadır.

Peki Ses sistemi olarak neler yapıyoruz İstanbul Ses Sistemi Kiralama, Kamera ve resim cekimleri hizmeti , Rekorfm İstanbul Günlük Ses Sistemi Kiralama   , Ses Sistemi Kiralama Servisi olarak hizmetlerimiz vardır, bizlere ulaşmanız için sitemizde bulanan “iletişim” linkinde ki yeri tıkalayarak yada sitemizin üzerinde ki müşteri destek hattından ulaşabilir siniz.

 

 

Kına, Düğün, Nişan, Mezuniyet veya Herhangi bir parti organizasyonunuz için Uygun fiyatlı ve kaliteli bir ses sistemi ne mi ihtiyacınız var? Ses sistemini dilediğiniz ölçüerde dilediğiniz mekana kuruyoruz. Ne kadar hoparlör gerekiyorsa, Ne kadar yükseklikte ses lazım sa sizlere her konuda destek oluyoruz. Profesyonel veya tercihinize göre Yarı Profesyonel olarak Ses sistemlerimizi kuruyoruz.

SES SİSTEMLERİ ve KİRALAMA FİYATLARI

Ekonomik Set: (150TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Kapalı mekanda küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega Set: (450TL/gün) 2 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra Set: (650TL/gün) 4 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel Set: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Ekstra Mikrofon: (0,75TL/adet) Kablolu, kablosuz mikrofon seti ve VHF alıcı içerir. (İlave her bir mikrofon 20 TL’dir.)

Canlı müzik ses sistemleri için gerekli malzemeleri ve kabloları personelimiz taşımakta ve kurulumunu yapmaktadır. Etkinlik boyunca gerekli seslendirme müdahalesi yapan teknik ses personelimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.