Seo uzmanları

Seo uzmanları

Seo uzmanları; Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Seo  ile ilgili bir takım başımdan geçen olayları Anlatmaya çalışacağım. Seo insanlar tutturmuş googlede ilk sıra  davası deyip duruyorlar. Aslında ben çe de ilk sırada Olmanın Faydaları pek çok nadir. Fakat bu arada beni yanlış anlamayın ilk sırada derken sadece o kelime Adına demiştim. diğer kelimelerde de tabii ki ilk sırada olursanız onun çok büyük faydaları vardır. Fakat ben buradan sadece tek kelime üzerine  söyledim.

Buradan sizlere bir örnek vermek istiyorum. Daha önce ses sistemi kiralama adına açtığım Sitem her kelimede ön sıralarda

Seo uzmanları
Seo uzmanları

Olmasa bile, birinci ikinci sayfalarda genelde bulunmaktaydı. Fakat herkesin anlattığı gibi Google’de ilk sırada çıkma hevesine ben de kapılarak diğer kelimeleri bırakıp sadece  ses sistemi kiralama üzerine odaklandım ve böyle de ilk sıraya çıkmış oldum.

İlk sıraya çıktıktan sonra  gördüm ki Daha önce telefonlarım yoğun çalışmaktaydı. şimdi ilk sırada olduğum halde telefonların çalmıyor. Ah ilk sırada olsam Yok şu dur devamlı Bu konu üzerinde seo uzmanları arkadaşların videolarını izlerdim. Şimdi sizlere komik gelir belki fikirlerim yanlış gelebilir bilemiyorum fakat bana göre ses sistemi kiralama kelimesinde ilk sıradayım şu an ilk sırada olmanın avantajı hiç yok.

Daha önce diğer kelimeler de birçok yerlerde olmaktaydı ses sistemi kiralama kelimesinde ilk sıraya düşünce diğer  kelimelerden biraz altlara düşmüş oldum. Daha önceki durumda devamlı telefonları gelirdi Şu an ilk sıraya çıktığımdan beri bir tane telefon gelmiyor. Google’de ilk sırada olmanın faydasını ben hiç görmedim onun için değerli kardeşlerim yani site sahibi değerli kardeşlerim sizlere buradan tecrübelerime göre bence Google’de ilk sıra davasına takılmadan normal makalelerinizi yazın insanlara birşeyler vermeye çalışın diye düşünüyorum. O zaman siteniz daha çok aranmaktadır. Google’de göz önüne çıkmakta. Değerli arkadaşlarım Eğer ki bana katılmak istemiyorsanız ses sistemi kiralama yazarak Google’da ilk sayfada olduğumu göreceksiniz.

Seo uzmanları ustatlar

Buradan YouTube’da video çeken seo cu kardeşlerimize bir çift lafım var.

Madem çıkıyorsunuz yok insanlara yardım ediyoruz, yok bir şeyler faydalanmalarını istiyoruz, gibi işte biraz bilgiler vermek istiyoruz anlamda Tip videolardan Reting mi kırmaya çalışıyorsunuz?

Madem insanları öğretmek istiyorsanız asıl olan bilgileri veriniz.

Yarım yamalak bilgilerden insanların kafaları karıştırmayalım lütfen, bir ara sizlere dinlemekten kendi sitemi en gerilere indirdim. Oy sa demek ki sizin verdiğiniz bazı bilgiler bizleri yanıltıyor. Artık kendi bilgimle kendi çabamla yaparak ilk sıra dayım. Ben bu kadar söylüyorum değerli arkadaşlar yorumlarınızı Hatta bekliyorum. http://www.gunluksessistemikiralama.com saygılar.